Vyhodnocení celoškolního projektu

[sobota, 1. červenec 2017]

Ukončili jsme a vyhodnotili celoškolní projekt I z nás budou dospělí a to již 14.ročník. Lukáš získal v přepočtu 4 opičky, Justýna a Lucie 3 opičky, další žáci měli 2 nebo 1 opičku. Z prvního nejhodnotnějšího stolu si mohlo vybrat prvních 15 dětí svoji odměnu. Postupně jsme odměny přikrývali, protože ne všichni nejvýše hodnocení žáci si vybrali tu největší odměnu. Po sestavení celkového pořadí bylo vidět, komu hodně pomáhali rodiče, kdo chodí a nechodí do družiny, kdo se zapojuje do družinové a třídní práce.

Jen dva žáci nebyli s výběrem své odměny spokojeni, protože odměnu, kterou měli vyhlédnutou, jim sebral žák, jenž se umístil výše v pořadí. Ostatní si vybrali dle svého přání a výběru.

Žáci, kteří se umístili spíše na konci, většinou své odměnky během roku ztratili a tím se sami připravili o lepší odměnu.

Plánujeme, že i přístí rok budeme v tomto kreditovém bodování pokračovat, protože většina žáků i jejich rodičů má tuto celoškolní hru ráda.

Pavel Maršalík


Vyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektuVyhodnocení celoškolního projektu

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 17:43 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň