Můj první gól

[čtvrtek, 21. září 2017]

Naši žáci 1. a 2. ročníku byli pozváni na Sportovní den na fotbalové hřiště v Nepomuku. Celou akci pořádal FK Nepomuk pod vedením pana Jana Kohouta ve středu 13. 9. 2017. Před školou na děti čekal autobus, který je dovezl na hřiště. Když dorazily děti ze všech pozvaných škol a školek, tak je všechny pan Kohout přivítal a krátce promluvil také starosta města Nepomuk pan Švec, ředitel ZŠ Nepomuk pan Demela a trenér krajských fotbalistů. Pak už na děti čekala stanoviště rozmístěná po hřišti. Na každém ze stanovišť se dětem věnoval fotbalista nebo fotbalistka ze starších žáků FK Nepomuk. Děti si mohly vyzkoušet střelbu na branku s obehráním soupeřů, skoky přes ležící obruče a provazový žebřík, přeskoky přes různé překáždy i vlastní hru fotbalu. Naši žáci odcházeli z hřiště spokojení se slovy, že se jim to moc líbilo. Zbýval už jen přesun autobusem zpět do Vrčeně. (Je )


Můj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gólMůj první gól

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 18:55 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň