Výlet se školní družinou

[čtvrtek, 12. říjen 2017]

Po státním svátku v pátek 29.9.2017 měla naše škola ředitelské volno. Ten den děti, které nemohly nebo nechtěly být doma, se zúčastnily sedmihodinového výletu do Ždírce. A tak 10 chlapců a děvčat, jedna maminka s předškolákem a 2 paní vychovatelky se vydali vlakem do "ždírecké dřevěné mini ZOO".

Slunce prozářilo krásné barvy podzimních stromů. Na pokraji ždíreckého lesíka jsme poznávali vyřezaná zvířátka ze dřeva nebo vyrobená z kovu. Autorům za toto dílo patří obdiv. Také si skoro všichni poměřili svůj skok do dálky - na blechu, na žábu, na cvrčka nebo až na lišku. Kolem poledne se každý občerstvil v místní restauraci. Děti si také zkusily zahrát netradiční hru Na výměnný odchod. No a byl tu čas odjezdu domů. Byl to pohodově strávený den, tak zase někdy....!

Dojmy  dětí:

Adélka P.: ,,Bylo fajn, že jsme šli pěšky ze školy do dvorecké cukrárny-pekárny a tam na nás čekaly další děti."  Kubík M.: ,,Bylo to super, líbilo se mi, jak jsme skákali do písku."  Žaneta Ch.: ,,Obdivuji trpělivost, jakou měli ti lidé při výrobě zvířátek." Adam J.: ,,Překvapilo mě, jak jsou ta zvířátka hezká." Pepča a Tomášek K.: ,,Nejvíc jsme byli rádi, že jedeme vlakem a v lese to bylo prima."  Michala P.: ,,Mě se na výletě líbilo všechno."(šl)


Výlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinouVýlet se školní družinou

vložil: Učitelka [Aktuální dění] 15:10 [comment]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Záchranný Kruh

Ovoce do škol

Obec Vrčeň

Mateřská škola Vrčeň

SDH Vrčeň